PRAWO PUSTYNI

Artyści Rewolucjoniści potrzebują Pustyni, Ci którzy nieustannie działają w imię dobra ludzi na ziemi, też samej ziemi. Tego najbardziej potrzebujemy teraz, aby świat stał się lepszym i bezpiecznym miejscem i w tym pomaga nam Pustynia, to dlatego nas połączyła.

Stojąc tu z nami dotykasz serca, aby Powracać do swojego Wnętrza, aby definiować na Nowo Człowieczeństwo, dla Siebie i dla wszystkich, poprzez swoje oczyszczone, ukochane, autentyczne, wrażliwe Wnętrze masz największy wpływ na to co na Zewnątrz. Będąc tutaj zasilasz nie tylko ideę, ale realnie wpływasz na zmiany w świecie.

Łączymy się na Pustyniach świata, stratujemy na Pustyni Błędowskiej 7-9.07.2023. To co we wnętrzu Prawa Pustyni 2023 jest wielką niespodzianką, która już wkrótce będzie dla Ciebie rozpakowana. Którzy Artyści podążą za Prawem Pustyni, którzy Ludzie Rewolucji, jaka mapa stworzy się na Pustyni. W tych przedziwnych czasach łączymy się, na 3 dni Artyści Rewolucjoniści staną się głosem Pustyni.

#luksustonatura

DOSTĘPNE SĄ JUŻ PIERWSZE IMIENNE BILETY NA LETNIE WYDARZENIE PRAWO PUSTYNI 7-9.07.2023 PUSTYNIA BŁĘDOWSKA NA PATRONITE

   7-9.07.2023 Pustynia Błędowska 

I DZIEŃ

II DZIEŃ

III DZIEŃ

– Jakim Prawem wzywasz mnie, abym tworzył Nową Definicję Człowieka, który poprzez swoje oczyszczone, ukochane, autentyczne, wrażliwe Wnętrze ma największy wpływ na to co na Zewnątrz? Jakim Prawem nieustannie mnie wspierasz, rozbierasz mnie do Nagiej Prawdy, do Wolności poprzez mój Dom, abym zostawił Ślad pozytywnych fundamentalnych zmian i rozpalał Ogień Mojego życia z tym głębokim, rdzeniowym sensem?!   

– PRAWEM PUSTYNI. 

DOSTĘPNE SĄ JUŻ PIERWSZE IMIENNE BILETY NA LETNIE WYDARZENIE PRAWO PUSTYNI 7-9.07.2023 PUSTYNIA BŁĘDOWSKA NA:

Dodatkowo właśnie tam dostaniesz informacje jak dołączyć do społeczności Prawa Pustyni online, w której doświadczasz Powrotu do Wnętrza poprzez Pustynie oraz właśnie tam masz do odebrania wiele nagród, które są dostępne tylko dla Ludzi PUSTYNI

#pustyniawzywa

Jeśli jesteś osobą, która chcę współtworzyć Prawo Pustyni. Być częścią The Best Desert Teamu on the world. Zapraszamy tu: