JOGA KUNDALINI Z RELAKSACJĄ DŹWIĘKAMI

Ilona Patro, certyfikowana nauczycielka jogi kundalini. W swoich praktykach łączy jogę kundalini, taniec, świadome oddychanie, medytację z mantrami, relaksację misami tybetańskimi i dzwoneczkami koshi. Kocha podróżować, odkrywać, kreować, przenosić ludzi do ich wewnętrznych przestrzeni.

Dla kogo są te zajęcia?
Dla każdego, bez względu na wiek, płeć i doświadczenie na macie. Zapraszamy z otwartością na nowe doświadczenia, mantry, medytacje. Ćwiczymy z czułością i wyrozumiałością dla swojego ciała.

Jak działa Joga Kundalini?

  • Joga kundalini to wspaniałe praktyki, które pobudzają przepływ energii życiowej w naszym ciele, pomagają zarządzać naszymi emocjami, samoświadomością, zdrowiem. To narzędzie do połączenia z samym sobą. Działa dobroczynnie na nasz układ nerwowy, hormonalny, krwionośny, usprawnia przepływ energii, budzi wewnętrzny potencjał, wprowadza spokój. Każdy czerpie z praktyk kundalini to co jest mu w danym momencie potrzebne.
  • Joga kundalini składa się z ćwiczeń fizycznych, praktyk oddechowych, medytacji z mantrami, relaksacji. Praktykujemy z zamkniętymi oczami, bez porównań i oceny, każdy w swojej przestrzeni. Nie musisz mieć doświadczenia na macie, by spróbować.
  • Kundalini jest energią i siłą życiową, energią ludzkiego potencjału, z którą każdy się rodzi i którą z nas ją posiada. U znacznej większości pozostaje jednak uśpiona, znajdując się u podstawy kręgosłupa i nie wykorzystujemy jej potencjału. Usprawnianie przepływu energii życiowej sprawia, że uzdrawiamy się na poziomie fizycznym i emocjonalnym, rozumiemy więcej, czujemy więcej, panujemy nad swoimi emocjami, żyjemy pełnią naszego kreatywnego potencjału.

Aby wziąć udział w Jodze na Pustyni należy wykupić bilet wstępu / 1 lub 2 dniowy /

Joga odbędzie się w niedziele około godz. 10:00 bezpośrednio na piasku pod żaglem przeciwsłonecznym, na karimacie lub kocu.

_____________________________________

Kupując bilet wstępu (jedno- lub dwudniowy) masz dostęp do wszystkich wydarzeń, które odbędą się 8-9.07 na Pustyni Błędowskiej
W cenie biletu jest transport autokarem, w dwie strony, z większych miast (Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław) lub miejsce parkingowe.
Dodatkowo można dokupić nocleg na Pustyni Błędowskiej na polu namiotowym lub w strefie glampingu.
Harmonogram Prawa Pustyni na stronie PRAWO PUSTYNI

Więcej informacji na temat noclegu, biletów, transportu na stronie : ORGANIZACJA 

Dodatkowo dostępny jest bilet jednodniowy bez transportu i biletu parkingowego, dla mieszkańców okolic.