Nazywam się Łukasz Knopek Konopka i jestem zawodowym lektorem. Swobodę i możliwość pracy głosem na różnych polach, uzyskałem dzięki szeregowi warsztatów, zajęć i kursów efektywnej komunikacji w oparciu o czytanie i wymowę.

Pierwsze doświadczenie w pracy lektora zawdzięczam radiu Polska Live, gdzie prowadziłem swoją audycję o kulturze Hip-Hopowej. Swoje umiejętności rozwijałem także pod okiem profesjonalistów w studiach Polskiego Radia, na antenie Kanału Trzeciego oraz w Czwórce i Radiu Kolor.

Od 2013 jestem głosem Eski Rock, a od 2017 głosem Eurosportu. Możesz mnie także usłyszeć na takich platformach i stacjach jak: Netflix, Discovery Channel, National Geographic, Disney, Fox, HBO, Amazon Prime, Polsat, Fokus Tv oraz wiele innych. Od 2022 roku mój głos został wybrany do nagrania komunikatów przystanków autobusowych dla Gminy Grodzisk Mazowiecki i okolic. Ponadto możesz mnie usłyszeć w programie Ninja Warrior Polska.

Aga i Łukasz poprowadzą warsztat:

POTĘGA CIAŁA I GŁOSU

Podczas warsztatów będziemy skupiać się nad rozwinięciem świadomości wzajemnego wpływu ruchu ciała i głosuUczestnicy poznają szereg ćwiczeń dykcyjnych i ruchowych, które ułatwią swobodne zachowanie i mowę podczas np. wystąpień publicznych. Przy pomocy elementów metodologii Rudolfa Labana uczestnicy rozwiną umiejętność naturalnego modulowania głosu pod bajki, reklamy czy audiobooki.

Na warsztat zapraszamy aktorów, lektorów, konferansjerów, osoby występujące przed kamerą, nagrywające podcasty, nauczycieli, osoby pracujące na co dzień głosem, mające kontakt z klientem oraz wszystkich tych, którzy chcą świadomie mówić.

Aby wziąć udział w warsztacie należy wykupić bilet wstępu / 1 lub 2 dniowy / i wysłać chęć uczestnictwa na adres : alicjaklimekart@gmail.com, w celu dokonania rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty odbywają się bezpośrednio na piasku w specjalnym większym namiocie/pod żaglem przeciwsłonecznym.

Jeden panel warsztatowy trwa 3 godz. maksymalna ilość uczestników to 20 osób. Zapraszamy!

_____________________________________

Kupując bilet wstępu (jedno- lub dwudniowy) masz dostęp do wszystkich wydarzeń, które odbędą się 8-9.07 na Pustyni Błędowskiej
W cenie biletu jest transport autokarem, w dwie strony, z większych miast (Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław) lub miejsce parkingowe.
Dodatkowo można dokupić nocleg na Pustyni Błędowskiej na polu namiotowym lub w strefie glampingu.
Harmonogram Prawa Pustyni na stronie PRAWO PUSTYNI

Więcej informacji na temat noclegu, biletów, transportu na stronie : ORGANIZACJA 

Dodatkowo dostępny jest bilet jednodniowy bez transportu i biletu parkingowego, dla mieszkańców okolic.