Marta Krajenta prowadzi galerię Flow Art House, zlokalizowaną w Fabryce Norblina, gdzie cyklicznie organizuje wystawy sztuki i spotkania z artystami. Realizuje również projekty z obszaru art brandingu dla firm, doradza w tworzeniu kolekcji prywatnych i korporacyjnych. Od kilkunastu lat pracuje na rynku dóbr luksusowych, tworząc unikatowe komunikacje marketingowe, w tym te, oparte o promocję sztuki. Organizowała wystawy Meli Muter i Wojciecha Fangora, koncerty, pokazy mody i wiele innych wydarzeń lifestylowych. Z wykształcenia psycholog, w sercu – estetka.

link do strony galerii :

Marta Krajenta organizuje w galerii Flow Art House, poza wystawami i spotkaniami o sztuce, także cykl paneli Flow TALKS:

“Flow TALKS to cykl spotkań panelowych skupionych wokół rynku dóbr luksusowych, skierowany do sprofilowanej grupy odbiorców, ceniących unikatowe doświadczenia oraz ponadczasową wartość piękna. Rozmawiam z koneserami, inwestorami i ekspertami z branży o procesie intelektualnym i emocjach towarzyszących budowaniu indywidualnego gustu i wzmacnianiu poczucia estetyki. Wiele będzie o pasji, o zdobywaniu eksperckiej wiedzy z obszaru dóbr inwestycyjnych oraz o przyjemności płynącej z życia w otoczeniu unikatów.”