LIST DO OMEGI

Piszę z wielką przyjemnością i ekscytacją, aby zaprosić do połączenia kultową Omegę, która jest dziedzictwem z marką Prawo Pustyni, która powstaje na trwałych fundamentach.

Pragnę użyć najtrafniejszych słów, aby wyznać jak ważna jest Omega dla mojego serca i tego co z niego właśnie się zradza.  

Piszę list do Omegi o Prawie Pustyni, gdzie u jego samego rdzenia, na początku pojawił się zegarek Omegi. W mojej prywatnej historii, na ręku mojego ojca. To dla mnie symbol ojcowskiej miłości. Prawo Pustyni zaczęło się od kiedy codziennie, niezmiennie podejmuję inną decyzję niż tą, którą podjął mój tata rezygnując z życia. Codziennie, niezmiennie wybieram by żyć. Czy można stworzyć złoto z historii życia?

Ten zegarek, który mam, jest dla mnie życiem, uruchomił mnie do tworzenia życia, do budowania marki, w której liczy się Człowiek, Nowa definicja Człowieka poprzez Powrót do Wnętrza, aby świadomie tworzyć to co na Zewnątrz. Na Pustyniach świata tworzyć najprawdziwsze ludzkie tożsamości, zrzeszając artystów budujących rewolucji w imię globalnych zmian na lepsze, aby tworzyć podstawy pod międzynarodową sieć uzdrawiającego ekosystemu Pustyń Świata (globalna odpowiedzialność za stan naszej Planety) #luksustonatura 

Wołam Was Głosem Pustyni, już CZAS.

Jest teraz. Zapraszam.

Zachwycam się i

Widzę – Człowieka, trzyma swoje życie w garści. 

Historia się kończy tam gdzie się zaczyna.

Dotykam nieskończoności, wieczności, trwałości, klasyka niezawodności.

Słyszę rytm serca, precyzję, krystaliczny wymiar dźwięku.

ŻYCIE.

A w połączeniu z Prawem Pustyni to Człowiek.

Osobista historia. Głębia tożsamości. Zdobyta Pustynia! 

Mechanizm zmian. Stworzone niemożliwe.

Sztuka samego życia.

Tłumy rewolucjonistów, ze swoim czasem, kroczy przez Pustynię. 

Nie ma przypadków. Są połączenia. 

Prawo Pustyni powstaje na trwałych fundamentach. 

Prawo Pustyni jako marka tworzy cykliczne wydarzenia na Pustyniach świata, gdzie spotyka się Sztuka z Rewolucją. Największe marki, które u swojego rdzenia mają świadome globalne działania na lepsze. Najwięksi Artyści Rewolucjoniści / malarstwo, rzeźba, koncerty, kino, słowo, moda /, którzy stają się głosem Pustyni, która jest pamięcią o życiu, o człowieku. Pustynia niezmiennie tłem dla człowieka.

I w tym miejscu, na samym początku, pragnę zaprosić Omegę to współdziałania. 

Zaprosić na Pustynię, kolejne miejsce do zdobycia.

Pustynia, w połączeniu z Omegą, to tłumy Rewolucjonistów, kroczących ze swoim czasem w ręku. Zegarek to historia jednego Człowieka.

Czy można jeszcze piękniej połączyć marki? Jeszcze piękniej niż robi to sama Pustynia? Na naszych oczach tworzy się dziedzictwo. To Czas na Sztukę, która ma moc zmieniania świata na lepsze.

Zapraszamy, aby Omega stała się sponsorem Prawa Pustyni. Będziemy, od samego początku, głosić o naszej współpracy, podczas wszystkich wydarzeń w obrębie Pustyni oraz w mediach, promujących wydarzenie. Zapraszamy do obecności podczas letniego wydarzenia 7-8.07.2023, aby zaprezentować wystawę zegarków Omega, tłem Pustynia. To będzie specjalne stanowisko wystawiennicze. Zadbamy o najlepsze aranżacje showroomów i scen, całego obszaru wydarzenia, honorując samą Pustynię i jej niesamowity charakter. W kolejnych latach wyruszymy dalej, na inne Pustynie świata. Logo Omegi będzie widoczne w wielu miejscach online, a także offline, również w formie banerów. Podczas letniego wydarzenia przeprowadzę specjalną rozmowę z Omegą, gdyż ta marka jest dla mnie bardzo osobista. Podzielimy się profesjonalnymi zdjęciami z wydarzenia.

Proponujemy dwa pakiety:

Srebrny i Złoty

Srebrny to 33 333 € Jest w nim wszystko co opisałam powyżej.

Złoty to 55 555  €  Omega  jest głównym sponsorem wydarzenia. To wszystko co w poprzedniej opcji oraz logo Omegi stanie się dziełem sztuki, rzeźbą, na tle Pustyni. Marka Omega będzie widoczna w filmie, który powstaje podczas letniego wydarzenia i jest esencją Prawa Pustyni oraz logo Omegi będzie umieszczone w napisach końcowych filmu.

Jesteśmy także otwarci na propozycję współpracy.

A ja dodam jeszcze intymniej i prywatnie, że nasza współpraca będzie spełnieniem historii sztuki, jaką stwarzam, bazując na historii mojego życia.

Pozostawiam numer kontaktowy +48 603 432 332, 

Zapraszam, 

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami,

Alicja Klimek,

Malarka, absolwentka ASP w Krakowie, 

Twórczyni Prawa Pustyni

Człowiek.