POTĘGA CIAŁA I GŁOSU

Podczas warsztatów będziemy skupiać się nad rozwinięciem świadomości wzajemnego wpływu ruchu ciała i głosu. Uczestnicy poznają szereg ćwiczeń dykcyjnych i ruchowych, które ułatwią swobodne zachowanie i mowę podczas np. wystąpień publicznych. Przy pomocy elementów metodologii Rudolfa Labana uczestnicy rozwiną umiejętność naturalnego modulowania głosu pod bajki, reklamy czy audiobooki.

Na warsztat zapraszamy aktorów, lektorów, konferansjerów, osoby występujące przed kamerą, nagrywające podcasty, nauczycieli, osoby pracujące na co dzień głosem, mające kontakt z klientem oraz wszystkich tych, którzy chcą świadomie mówić.

Zajęcia prowadzone są przez duet specjalistów w dziedzinie ruchu ciała i głosu:

Agnieszka Konopka

Reżyserka ruchu, choreografka i tancerka reprezentowana przez agencję Move-Picture. Absolwentka bytomskiego Wydziału Teatru Tańca Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Główne rejony jej działań to kompozycja i dramaturgia tańca, taniec współczesny i street-dance, które skutecznie łączy tworząc dla różnych środowisk i branż.

Aga wspiera modeli w kreowaniu ruchu na planach zdjęciowych i w filmach modowych. Przeprowadza aktorów przez proces ucieleśniania postaci w filmach. Tworzy ruch sceniczny w spektaklach teatralnych. Wspólnie z wokalistami buduje ich indywidualny, ruchowy język sceniczny. Tworzy choreografie na koncerty, do teledysków i reklam.

Łukasz Knopek Konopka

Zawodowy lektor. Swobodę i możliwość pracy głosem na różnych polach, uzyskał dzięki szeregowi warsztatów, zajęć i kursów efektywnej komunikacji w oparciu o czytanie i wymowę.

Pierwsze doświadczenie w pracy lektora zawdzięcza radiu Polska Live, gdzie prowadził swoją audycję o kulturze Hip-Hopowej. Swoje umiejętności rozwijał także pod okiem profesjonalistów w studiach Polskiego Radia, na antenie Kanału Trzeciego oraz w Czwórce i Radiu Kolor.

Od 2013 jest głosem Eski Rock, a od 2017 głosem Eurosportu. Można go także usłyszeć na takich platformach i stacjach jak: Netflix, Discovery Channel, NationalGeographic, Disney, Fox, HBO, Amazon Prime, Polsat,Fokus Tv oraz wiele innych. Od 2022 roku został wybrany do nagrania komunikatów przystanków autobusowych dla Gminy Grodzisk Mazowiecki i okolic. Ponadto użycza głosuw programie Ninja Warrior Polska emitowanym na Polsacie.

 

Aby wziąć udział w warsztacie należy wykupić bilet wstępu / 1 lub 2 dniowy / i wysłać chęć uczestnictwa na adres : alicjaklimekart@gmail.com, w celu dokonania rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty odbywają się bezpośrednio na piasku w specjalnym większym namiocie/pod żaglem przeciwsłonecznym.

Jeden panel warsztatowy trwa 3 godz. maksymalna ilość uczestników to 20 osób. Zapraszamy!

_____________________________________

Kupując bilet wstępu (jedno- lub dwudniowy) masz dostęp do wszystkich wydarzeń, które odbędą się 8-9.07 na Pustyni Błędowskiej.

Bilet jednodniowy – 222 pln

Karnet dwudniowy 399 pln

Możesz dodatkowo dokupić transport autokarem, w dwie strony, z większych miast (Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław) lub miejsce parkingowe.
Jest też opcja noclegu na Pustyni Błędowskiej na polu namiotowym lub w strefie glampingu. Bilety dostępne na naszej stronie. Współpraca z Eventim.
Harmonogram Prawa Pustyni na stronie PRAWO PUSTYNI

Więcej informacji na temat noclegu, biletów, transportu na stronie : ORGANIZACJA