Zaczęło się od kiedy codziennie, niezmiennie podejmuję inną decyzję niż tą, którą podjął mój tata rezygnując z życia. Codziennie niezmiennie wybieram by żyć.

Prawo Pustyni chciało się wyrazić. Stałam się głosem Pustyni, aby ona mogła Cię wziąć w całości. Ona Cię trzyma, obejmuje i jednocześnie podpiera (rodzaj żeński), abyś stanął w pełnej gotowości do dzieła, abyś się stawił, był nieustający, wytrwały w swoich dążeniach.


Prawo Pustyni to rewolucja, to Nowa Definicja Człowieka. Pustynia niezmiennie tłem dla Człowieka.


A teraz poczuj, bo jest to doświadczenie fizyczne, zmysłowe, cielesne..

Prawo Pustyni –  bezkres, cisza, jasność, ziemia pod stopami, gorący piach, głos wiatru, świst, melodia wydm, ostrość. Gorący dzień, lodowata noc – tu nie ma półśrodków, ogromne kontrasty wyraziste cienie, blask, światło, wyrysowany mocny kontur. Tutaj jest jeden warunek, Wszystko albo Nic, Ty wobec reszty świata, Ty i Twoja prawda. Idziesz na całość. Rzucasz się w jej ramiona w zaufaniu, jak ten wyjątkowy skok ze sceny w tłum. Wszystko na jedną kartę. Lodowate noce, upalne dnie. Liczysz na siebie. I odkrywasz, że w Tobie jest wszystko czego Ci brakuje.

Reflektory. Ty jesteś punktem odniesienia, Pustynia tłem dla Ciebie, ona wydobywa Ciebie na światło. Twój głos niesie się daleko, szeroko, w każdą stronę niczym rockowe brzmienie.. 

Pustynia jest wytrwała, jak istoty na niej żyjące, jest stabilna, niezmienna, jakby w ciągłym oczekiwaniu na Ciebie.i uwaga, zaczynają się paradoksy :

/Pustynia jest pamięcią o życiu, o Człowieku, o sensie samego ludzkiego istnienia i działania.

/W kontakcie z rozpadem, z przemijalnością stajesz w obliczu nieśmiertelności. Tu na prawdę nabiera wyrazu wszystko co zostaje uobecnione.

/Pustynia jest odżywcza, bo sięgasz do realnego źródła, które jako jedyne w pełni Cię zaspokaja, odżywia, karmi.

AKT I / NAGA PRAWDA

I kiedy tak stoisz wobec niej, z nią, Pustynia Cię rozbiera do Nagiej Prawdy i tu możesz puścić kontrolę. Zrzucasz warstwy, starą tożsamość zostawiasz na Pustyni, ona ją zżera, aby pojawiła się w Tobie przestrzeń na nowe etapy w życiu, na nowe działanie.

Na Pustyni jest esencja Człowieka, jesteś całością i ze środka wydobywa się Prawda. Kontakt z Pustynią to kontakt ze sobą na najgłębszym poziomie, w sobie znajdujesz najgłębszy sens istnienia.

Taniec z serca, z gorąca, wyzwolenie z własnych ograniczeń. Prawda daje rozkosz, bo jest fizyczna, czujemy ją w ciele, które wyraża ją nieświadomie.

Wreszcie jesteś w świetle reflektorów. Nagi. I wracasz do swojego życia i nie chcesz więcej dać ludziom niczego jak tylko tą swoją Prawdziwą Nagość.

Pustynia podkreśla Ciebie, Twoje Człowieczeństwo. Pustynia działa sama.

KLIMAT WSZECHPOTĘŻNY. STOISZ JAKO CZŁOWIEK, JAKO CAŁY ŚWIAT W REFLEKTORACH, JESTEŚ WYRAŹNY, TWÓJ CIEŃ JEST WYRAŹNY. ŚWIATŁO I CIEŃ, CZARNO NA BIAŁYM WIDZISZ JASNO I KLAROWNIE. TWOJE WNĘTRZE, PRAWDA WYCHODZI NA JAW. MROWIENIE W NOGACH, PĘD DO DZIAŁANIA, EKSCYTACJA, PRZYJEMNOŚĆ ZE SPOTKANIA Z PRAWDĄ, TU JEST MIEJSCE DLA CIEBIE. TYLKO DLA CIEBIE, ODŻYWCZE. OGIEŃ, WIATR, BURZA, POTĘGA, ŻYCIE ROZŚWIETLONE DO RDZENIA 


AKT II / DOM

NAMIOT/ Jesteś w swoim domu będąc na Pustyni.

Jest cisza, znikają bodźce. Znika całe poturbowane, przebodźcowane, nad aktywne społeczeństwo. Jest spokój. W końcu słyszysz swoje serce, swój głos. To swoje powołanie. Dokąd masz iść, tam widzisz wyraźniej tam obrazy są wyraźne, tam nie masz się gdzie schować i wszystko czego szukasz znajdujesz w sobie. Dom masz w sobie. I ODKRYCIE – WSZYSTKO MAM

Serce się otwiera na świat w tej nagości, dlatego, że nie ma już zbroi. Pustynia rozbiera z murów, rozbraja, obnaża.

Widzisz swoje piękno. Odchodzi lęk, widzisz miłość, swoje dobro. Twoje pragnienia. Wytrysk źródła miłości wewnętrznej wypełnia Twoje ciało. Tutaj powstaje fundament.

PRAWO PUSTYNI JEST O CZŁOWIEKU NA ZIEMI, KTÓRY MA ŻYĆ TU I SKUPIĆ SIĘ NA BUDOWANIU SWOICH FUNDAMENTÓW I NA TYM, ŻEBY PRZEDEFINIOWAĆ SWOJE ŻYCIE, ŻEBY MIEĆ WPŁYW I STWORZYĆ POZYTYWNĄ REWOLUCJĘ, ABY LUDZKOŚĆ JUŻ NIE POWTARZAŁA BŁĘDÓW, Z KTÓRYCH SKUTKAMI MIERZYMY SIĘ CODZIENNIE. PRAWO PUSTYNI DEFINIUJE NA NOWO CZŁOWIEKA, ABY W SOBIE NIEUSTAJĄCO ODKRYWAŁ GŁĘBOKI SENS SWOICH DZIAŁAŃ, MIAŁ OTWARTE SERCE , BO PUSTYNIA ROZBRAJA


AKT III / WOLNOŚĆ

Nie czujesz już napięcia, czujesz lekkość, ale jednocześnie czujesz napęd. Pustynia wywołuje w Tobie inny rodzaj napięcia. Ten, który podgrzewa Ci energie i ten, który sprawia, że jeszcze bardziej napędzasz się do życia. Masz w sobie więcej ekscytacji.

Masz  więcej w sobie przestrzeni do tego, żeby wprowadzić nowy etap życia,  żeby dać z siebie więcej światu, żeby zaprowadzić zmiany w świecie.

Pustynia zamiast narkotyku, bo Prawo Pustyni to jest najlepszy trip na świecie. Bo to co Ty tam doznajesz, to jest taka przyjemność!

I TAK NA PRAWDĘ LICZY SIĘ WYJŚCIE Z PUSTYNI, O TO CO WYDARZA SIĘ PO DOŚWIADCZENIU PUSTYNI. KTÓRE WYRYJE SIĘ NA TWOIM SERCU. NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE ZAPRAGNIESZ BYĆ NAGI W SWOJEJ PRAWDZIE. PUSTYNIA JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. UF. ZAWSZE MOŻESZ WRÓCIĆ NA PUSTYNIĘ, PO TĘ ROZKOSZ, PO POCZUCIE CIAŁA, PO CZŁOWIECZEŃSTWO, PO SENS.

AKT IV / ŚLAD

Stoisz, biegniesz i nagle wiesz że możesz wszystko. Bo choć maleńki wobec Pustyni to jednocześnie wielki wobec świata i siebie. Tak jak na Pustyni zostawiasz ślad, tak ślad zostawiasz w świecie stojąc twardo na ziemi, ale z głową  w chmurach. 

Tutaj odpala się życie, życiodajna energia, w Twoim Wnętrzu, tu nabierasz rozpędu, podpalają Ci się nogi i ręce do działania ! Człowiek rozpakowany na Pustyni, do życia, do dzieła.

Na Pustyni jesteś w stanie, w którym jesteś, kiedy już dojdziesz do życiowego celu.

STAJESZ NA PUSTYNI, ABY ZOSTAWIĆ TEN ŚLAD, ŻYĆ W PEŁNI SIEBIE JAKO WRAŻLIWY CZŁOWIEK, ABY DZIAŁAĆ SERCEM, ŻEBY REALNIE ODCISNĄĆ POZYTYWNE PIĘTNO NA RZECZYWISTOŚCI. TO JUŻ NIE JEST CZAS NA TŁUMACZENIA, A NA KONKRETNE DZIAŁANIE. TY TWORZYSZ REWOLUCJĘ ! OGIEŃ !

AKT V / OGIEŃ

Tu się odpalasz !

Prawo Pustyni jest dla prawdziwych Rewolucjonistów, którzy wprowadzają realne zmiany w świecie poprzez swoją Prawdę.

Prawdziwy rewolucjonista potrzebuje Pustyni, aby się oczyścić, odżywić, nabrać energii, rozpędzić, przypomnieć sobie po co, zbudować swoje zasoby i w ogromnej fali ekscytacji i przyjemności ruszyć ku nowemu. W satysfakcji głębokiej, wewnętrznej, trwałej, stabilnej, wynikającej z bliskiego kontaktu ze sobą samym.

Na Pustyni wydarza się Rewolucja, bo tu masz największy wpływ na świat – poprzez swoje Wnętrze, bo tam zaczyna się zmiana, którą emanujesz na zewnątrz, zostawiając realny ślad w świecie.

Sztuka Rewolucyjna idzie w stronę Natury. Człowiek w Naturze.

PRAWO PUSTYNI NICZYM TRIP NA PUSTYNI, TO TAM KIEDY SPOTYKASZ SIĘ ZE SWOJA PRAWDĄ OBNAŻONĄ DOŚWIADCZASZ TAKIEGO POCZUCIA WYRAZISTOŚCI I EKSCYTACJI W SOBIE, ŻE NIE POTRZEBUJESZ JUŻ WIĘCEJ DOPALACZY W CODZIENNOŚCI. IDZIESZ TAKI NAGI I PRAWDZIWY DO ŚWIATA, OBNAŻONY. IDZIESZ TAKI WYPEŁNIONY, Z WIELKĄ PRZESTRZENIĄ W SOBIE I SPOTYKASZ TĘSKNOTĘ ZA KTÓRĄ TĘSKNIŁEŚ, SPOTYKASZ MIŁOŚĆ, KTÓRA CIĘ WYPEŁNIA, ZALEWA, PUSTKĘ ZALEWA. SZUKAM LUDZI WIELKICH SERC, LUDZI REWOLUCJI, WOJOWNIKÓW ŚWIATŁA, NIOSĄCYCH ZMIANĘ,  SZUKAM LUDZI, KTÓRZY CHCĄ ODBUDOWAĆ TEN ŚWIAT, NASZĄ ZIEMIĘ, NASZE CZŁOWIECZEŃSTWO, CHCĄ ZOSTAWIĆ PO SOBIE NIEZAPOMNIANY ŚLAD CZYNÓW WYPŁYWAJĄCYCH Z NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ SERCA SZUKAM LUDZI WYTRWAŁYCH W SWOICH DĄŻENIACH, NIEUSTAJĄCYCH SZUKAM LUDZI, KTÓRYCH INTERESUJĘ PRAWDA, ŻYCIE ŚWIADOME W PRAWDZIE SWOJEJ I INNYCH LUDZI, ABY BUDOWAĆ PIĘKNE RELACJE ZE SOBĄ, DRUGIM CZŁOWIEKIEM, ZE ŚWIATEM SZUKAM LUDZI, KTÓRZY PODPISUJĄ SIĘ POD PRAWEM PUSTYNI IMIENIEM I NAZWISKIEM. NOWA DEFINICJA CZŁOWIEKA , WOLNOŚĆ , POŁĄCZENIE Z SOBĄ, Z LUDŹMI, Z NATURĄ. UKOJENIE NA PUSTYNI, SŁUCHANIE SWOJEJ DUSZY I SERCA, TU SOBIE NARESZCIE MOŻNA POGADAĆ ZE SWOIM WNĘTRZEM, USŁYSZEĆ SWOJĄ MISJĘ . WSTAĆ DO ŻYCIA Z TYM GŁĘBOKIM RDZENIOWYM, SKALISTYM SENSEM.

Jakim Prawem zabierasz mnie tam, gdzie już nie ma odwrotu ? gdzie widzę wyraźnie moje życie, jego sens ? gdzie zostaje rozebrany do nagiej prawdy ?

Prawem Pustyni.