PUSTYNIA WZYWA CZŁOWIEKA KOORDYNATORA

#pustyniawzywa

Człowieka Koordynatora Prawa Pustyni 2023,

Stoisz twardo na ziemi, a także masz wielkie serce, masz w sobie ogień do działania! Masz zmysł organizacyjny i komunikacyjny. Potrafisz skutecznie oddelegowywać zadania oraz czuwać nad ich realizacją. Masz niesamowity wpływ na ludzi, zrzeszasz ludzi w zgodzie z Prawem Pustyni. Działasz profesjonalnie, precyzyjnie, w punkt, szybko i skutecznie. Lubisz wyzwania i docieranie do celów. Pragniesz tworzyć rewolucje w imię globalnych zmian na lepsze w obrębie Prawa Pustyni i w nim pragniesz zostawić swój ślad.

Czuwasz nad samym wydarzeniem Prawo Pustyni latem w 2023. Przede wszystkim masz duże doświadczenie w tworzeniu imprez masowych, masz uprawnienia do działań masowych. To właśnie Ty w sposób szybki i skuteczny załatwiasz pozwolenia na zorganizowanie tych działań i dopinasz wszystkie formalności. Już teraz uruchamiasz kontakty i wraz z Menadżerem zrzeszacie Ludzi, którzy będą koordynować  poszczególne strefy letniego wydarzenia –  Człowiek strefy koncertowej, Człowiek strefy wystawienniczej, Człowiek strefy kinowej, Człowiek strefy modowej, Człowiek strefy konferencyjnej, Człowiek strefy foodowej, Człowiek strefy noclegowej, Człowiek strefy transportowej i parkingowej, Człowiek strefy technicznej, Człowiek strefy bezpieczeństwa. Dbasz o to co dzieje się podczas samego wydarzenia, pilnujesz harmonogramu imprezy, masz stały kontakt z Człowiekiem z każdej strefy. Także z Człowiekiem Konferansjerem. 

Jesteś mistrzem w dopinaniu wszystkiego na ostatni guzik. To dzięki Tobie każda strefa jest odpowiednio zaopiekowana. Masz stały kontakt z Menadżerem, który także stwarza w materii konkretne działy, on dodatkowo dba to strefę online ( czyli reklama, zaproszenia ludzi itp. )

Współpracujesz również z wolontariuszami. Jesteś osobą, która dba o to, aby całe wydarzenie 7-9.07.2023 było doprecyzowane, zgodne z mapą. 

  • odżywcze spotkania wyjazdowe i wsparcie grupy w Twoim rozwoju
  • bezpośredni kontakt w pracy z liderką i inicjatorką wydarzenia Alicją Klimek
  • kontakt z artystami, mówcami motywacyjnymi i najważniejszymi liderami naszych czasów
  • nowe kontakty zawodowe i biznesowe oraz poznanie nowych osób o podobnych życiowych wartościach do Twoich
  • współtworzenie podstawy pod międzynarodową sieć uzdrawiającego ekosystemu Pustyń Świata według Prawa Pustyni (globalna odpowiedzialność za stan naszej Planety)
  • realizowanie innowacyjnych działań na Pustyni Błędowskiej
  • możliwość pracy zdalnej 
  • darmowy dostęp do wybranych warsztatów uzdrawiających i rozwojowych w Akademii Wrażliwości w ramach współpracy partnerskiej

Jeśli czujesz Prawo Pustyni, chcesz dostać ogromne wsparcie, czujesz że właśnie Ty jesteś CZŁOWIEKIEM KOORDYNATOREM PRAWA PUSTYNI to wypełnij poniższy formularz: