PUSTYNIA WZYWA CZŁOWIEKA MENADŻERA

#pustyniwzywa

Człowieka Menadżera, PRAWA RĘKA Alicji Klimek 

Teraz będzie personalnie, wiem że to Ty i Ty wiesz że to Ty. Już daje znać, że Prawo Pustyni potrzebuje Ciebie, aby się ucieleśniło z konkretnej, doprecyzowanej wizji. 

Wiem, że masz wielkie serce, że Powracasz do Wnętrza i masz w sobie ogień do działania! Jak można mieć aż taki zmysł organizacyjny i komunikacyjny?! Masz niesamowity wpływ na ludzi, zrzeszasz ludzi w zgodzie z Prawem Pustyni. Działasz profesjonalnie, precyzyjnie, w punkt, szybko i skutecznie. Stoisz twardo na ziemi. Lubisz wyzwania i docieranie do celów. Pragniesz tworzyć rewolucje w imię globalnych zmian na lepsze w obrębie Prawa Pustyni i w nim pragniesz zostawić swój ślad. Masz bezpośredni kontakt z całym Desert Teamem. Stawiasz się, mogę zawsze na Ciebie liczyć.

Pracuję nam się  świetnie razem, jakbyśmy się znali od lat. Taka łatwość. Spełniamy najważniejsze swoje pasje. Ty masz to czego nie mam ja. Czujesz mój przekaz i lubisz być w mojej energii, a ja w Twojej. Współpraca w prawdzie. Patrzymy razem daleko w horyzont, podążasz za Prawem Pustyni, które działa długofalowo i daleko sięga, tworzymy to dzieło razem. Jesteśmy w stałym kontakcie. Zapraszasz określonych ludzi do współpracy, wykonujesz w sposób doprecyzowany każde zadanie, masz ogromne doświadczenie w tworzeniu marki, posiadasz kontakty w świecie sztuki, muzyki, filmu, kultury ( jeśli nie masz w każdej branży to potrafisz szybko dotrzeć do danej osoby i poszerzać siatkę ludzi). Jesteś idealnym Człowiekiem, który dzięki swoim predyspozycjom ucieleśnia Prawo Pustyni, które rozwija się w zawrotnym tempie podbijając Pustynie świata.

Przykłady osób, które zrzeszasz: Człowiek doświadczeń VIP, Człowiek strefy medialnej i reklamowej, Człowiek Sekretarz, Człowiek ds. kontaktów międzynarodowych, Człowiek strefy finansowej, Człowiek strefy archiwum, Człowiek Asystent/ka, Człowiek ds. rozwoju, Człowiek ds. ubezpieczeń, Człowiek ds. handlowych, Człowiek ds. cyfrowych nowoczesnych modeli biznesowych, Człowiek ds. biura prasowego, Człowiek Prawnik, Człowiek Wolontariusz, Człowiek ds. współpracy zagranicznych

Poczuj i po prostu napisz do mnie, czekam na Ciebie. Do dzieła! To ten czas.

PROFITY:
 • odżywcze spotkania wyjazdowe i wsparcie grupy w Twoim rozwoju
 • bezpośredni kontakt w pracy z liderką i inicjatorką wydarzenia Alicją Klimek
 • kontakt z artystami, mówcami motywacyjnymi i najważniejszymi liderami naszych czasów
 • nowe kontakty zawodowe i biznesowe oraz poznanie nowych osób o podobnych życiowych wartościach do Twoich
 • współtworzenie podstawy pod międzynarodową sieć uzdrawiającego ekosystemu Pustyń Świata według Prawa Pustyni (globalna odpowiedzialność za stan naszej Planety)
 • realizowanie innowacyjnych działań na Pustyni Błędowskiej
 • możliwość pracy zdalnej
 • darmowy dostęp do wybranych warsztatów uzdrawiających i rozwojowych w Akademii Wrażliwości w ramach współpracy partnerskiej
 • elastyczny system wynagrodzeń i
 • doświadczenie Prawa Pustyni i totalne wsparcie Pustyni poprzez Powrót do Wnętrza
 • organizacja wydarzeń w skali globalnej

Jeśli czujesz Prawo Pustyni, chcesz dostać ogromne wsparcie, czujesz że właśnie Ty jesteś CZŁOWIEKIEM MENEDŻEREM PRAWA PUSTYNI to wypełnij poniższy formularz: